На Одещині Інтерпол затримав панотця, оголошеного в розшук… за несплату аліментів

44-річного громадянина Боснії і Герцеговини оголошено в міжнародний розшук за несплату аліментів.
Затриманий в Одеській області по лінії Інтерполу іноземець у рясі є справжнім священиком. Як повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, громадянин Боснії і Герцеговини, якого при перетині державного кордону було затримано в Болградському районі, насправді священик, але зараз у церкві не служить.

«Цей 44-річний громадянин закінчив на батьківщині школу богослужіння… За деякими даними, оголошений у міжнародний розшук за несплату аліментів», – повідомили в поліції.

Як повідомили у відомстві, у Болградському районі Одеської області, в пункті пропуску «Нові Трояни», прикордонники затримали розшукуваного Інтерполом іноземця, який був у рясі. На громадянина Боснії і Герцеговини, який прибув на в’їзд в Україну, спрацювала база даних Інтерполу. Правоохоронці з’ясували, що іноземця-порушника, який прибув у церковному вбранні (в рясі), розшукують правоохоронні органи Сербії. Затриманого передали співробітникам Болградського відділення Національної поліції для подальших правових рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *