Березівська ОТГ збудувала ролердром для молоді

Проєкт спорудження ролердрому обійшовся громаді в 225 тисяч гривень, ще 195 тисяч витратили на закупівлю обладнання, розповіли в Березівській міській раді.

“Дуже важливим є те, що реалізацію цієї молодіжної ініціативи було розпочато на краудфандинговій платформі. До збору коштів на облаштування ролердрому, в тому числі через інтернет-рекламу, долучились багато жителів нашої ОТГ, якими було зібрано чи переказано на спецрахунок 62 тисячі гривень”, – повідомив голова громади Валерій Григораш.

За словами голови молодіжної ради Івана Капріора, ролердром розпочався з розробки 3D проєкту майбутнього майданчика на міському стадіоні, облаштування ділянки та створення відеороликів для реклами й формування бюджету проєкту. А вже потім був збір коштів на платформі GoFundEd.

“Ми вдячні меру міста, що був, незважаючи на свою зайнятість, поруч з командою. І підтримав нас при реалізації цього та інших молодіжних проєктів”, – зазначив Капріор.

Роллердром – не єдина ініціатива молоді в Березівській ОТГ. Тут успішно реалізують низку молодіжних та екопроєктів. Серед них “Врятувати від забуття”, присвячений подвигу захисників Вітчизни, а також екологічні проєкти – “Не пали листя” та “Сортування пластику”, які теж були організаційно й фінансово підтримані керівництвом ОТГ.

Також у Березівці реалізували проєкт “М-18”, що сприяв залученню молоді до активної участі у виборах, провели конкурс “Що б я зробив, якби був головою ОТГ”, провели фінал обласного етапу юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Молодь долучають змалечку до важливих подій в громаді, розповів мер.

“Ми формуємо молодіжну політику за принципом “Майбутнє починається сьогодні”, вважаючи одним з найактуальніших завдань формування активної молоді та реалізацію суспільно значимих ініціатив, які висувають члени молодіжної ради як дорадчого органу при міськраді. І неодмінно беремо участь у межах програми “Стратегія розвитку молодіжної політики” у співфінансуванні ряду екологічних проєктів, національно-патріотичних заходів, а також облаштуванні на краудфандинговій платформі таких сучасних об’єктів фізичного розвитку, як ролердром та інші. Причому ідеї проєктів найчастіше пропонують члени молодіжної ради Іван Капріор, Вероніка Посмітна, Максим Шведа та інші, а ми на сесіях міськради з участю розробників та кураторів проєктів затверджуємо їх”, – зазначив Березівський міський голова Валерій Григораш.

Берзівка молодь

Березівка молодь

Березівка молодь

 

 

 

 

 

 

Довідково: Березівська ОТГ утворилася у жовтні 2017 року, об’єднавши чотири населені пункти з адмінцентром у місті. За цей час у кілька разів зріс місцевий бюджет, – вже в 2019 році він налічує 96 млн грн. Це дало змогу модернізувати Центр надання адмінпослуг, який зараз забезпечує 100 послуг 11 тисячам жителів громади. Профінансовано ремонт трьох шкіл, заклади освіти і культури забезпечено мережею Wi-Fi, придбано мультимедійні проєктори з інтерактивними функціями та маркерні дошки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *