Збірна України перемогла Португалію і гарантувала собі участь на Євро-2020

У день Захисника, 14 жовтня, Національна збірна України з футболу зробила співвітчизникам неймовірний подарунок до свята: перемогла команду Португалії в кваліфікації на чемпіонат Європи 2020 року. І одночасно гарантувала собі участь у фінальній частині турніру.

Матч проходив в рамках 7-го туру кваліфікаційного етапу Євро-2020 в Києві на стадіоні «Олімпійський». Українська команда здолала суперника з рахунком 2: 1. Перший гол забив Роман Яремчук на 6 хвилині, а другий – Андрій Ярмоленко на 27 хвилині.

На 72 хвилині гол забив Кріштіану Роналду з 11-метрового пенальті.

Завершення поєдинку для збірної України, якій довелося в меншості протистояти одній з кращих команд світу, стало важким іспитом, який синьо-жовті витримали.

Переможний рахунок гарантував їм перше підсумкове місце в групі В і путівку на Євро-2020.

Після 7 турів України очолює групу B з 19 очками, далі йдуть Португалія (11 очок) і Сербія (10 очок), але вони поки зіграли на одну гру менше.

Загалом всі повинні зіграти по 8 матчів.