На Одещині розвивають напрям допомоги смертельно хворим

У Красносільській ОТГ пройшла робоча зустріч представників громадської організації «Елеос» з керівництвом та причетними спеціалістами громади під назвою: «Паліативна допомога та догляд на Одещині».
Під час зустрічі, повідомив прес-центр Красносільської ОТГ, розглянули поняття паліативної допомоги, напрямки її розвитку на Одещині, зокрема в Красносільській громаді. Керівник організації, кандидат психологічних наук Юрій Жогно представив увазі присутніх відеопрезентацію про діяльність ГО та більш детально зупинився на законодавчій базі, якою мають керуватись працівники соціальної сфери, працюючи над цим напрямком.

«Паліативна допомога – це перш за все гуманне відношення до хворого. Це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки. До того ж така допомога дуже необхідна й родичам хворого», – зазначив Юрій Жогно.

Додатково присутнім були запропоновані друковані роздаткові матеріали.

«Це цікава і потрібна для нас інформація. Аби рухатись далі, ми маємо проаналізувати показники нашої громади і більш детально проаналізувати ситуацію, для цього в межах нашої компетенції буде створена робоча група. І в будь-якому разі ми готові працювати та відкриті до діалогу в заявленій темі», – підбила підсумки зустрічі перший заступник сільського голови Марина Архирій.

Нова соціальна ініціатива впроваджується ГО «Елеос» в рамках проекту «Протидія дискримінації важко хворих пацієнтів через посилення правоздатності та розвитку правових можливостей регіональних спільнот паліативних пацієнтів Одеської області» за підтримки МЗС Королівства Нідерландів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *