Кожній ОТГ Одещини – власний полісмен: новий проект Нацполіції

14 серпня, на базі Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся спільний семінар поліцейських та представників об’єднаних територіальних громад.

Посадовці обговорили питання впровадження на території Одеського регіону проекту «Поліцейський офіцер громади». Про це повідомили в прес-службі Нацполіції в Одеській області.

Правові та організаційні аспекти програми представникам громади роз’яснили представники поліцейського главку на чолі з заступником начальника поліції області Сергієм Махотіним.

Під час семінару учасники ознайомилися з результатами дії цього проекту в інших українських регіонах.

Так, засобами відеозв’язку, власною стратегією та досягненнями поділилися поліцейські Дніпропетровщини. На території регіону проект вже активно функціонує, а показники діяльності нових дільничних офіцерів наглядно демонструють його ефективність.

Крім того, присутнім нагадали, що громада може самостійно обрати кандидата на посаду дільничного. Поліцейські, у свою чергу, забезпечать його професійну підготовку, після проходження якої фахівець прибуде до місця несення служби.

Також правоохоронці та представники громад обговорили питання створення та матеріального і технічного оснащення спеціальних поліцейських станцій – службових приміщень для спільної роботи дільничних і представників громадськості.

«Проект «Дільничний офіцер громади» – це якісно новий рівень поліцейського сервісу. Для його впровадження в нашому регіоні необхідна тісна партнерська співпраця між поліцією та громадськістю», – підкреслив заступник начальника ГУНП в Одеській області Сергій Махотін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *