Брудні й голодні: в Арцизі виявили трьох малюків

Про 32-річну жінку, яка не виконує своїх батьківських обов’язків, до поліції повідомили мешканці одного з сіл Арцизького району. А вже згодом, на порозі будинку, де проживає сім’я, були працівники ювенальної превенції.

В оселі поліцейські побачили повний безлад та бруд. Троє діточок, старшому з яких – шість років, а наймолодшому – два, були голодні та недоглянуті. Ані їжі, ані необхідних для дітей речей в будинку правоохоронці не знайшли.

Як виявилось, батьки зловживають спиртними напоями, часто залишають малих вдома без нагляду, а “дитячі” гроші, які отримують від держави, використовують не за призначенням.

На матір поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

«За результатами перевірки родина поставлена на профілактичний облік. Цього разу жінку притягли до відповідальності та провели бесіду. Якщо ж порушення не будуть усунені, поліцейські клопотатимуть до служби у справах дітей про позбавлення подружжя батьківських прав», – повідомив начальник Арцизького відділу поліції полковник поліції Олександр Кучугура.

Арциз

Фото – Нацполіція в Одеській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *