В Маразліївській ОТГ створять власну пожежну команду

В Маразліївській ОТГ почали працювати над створенням добровільного пожежно-рятувального підрозділу або місцевої пожежної команди. Про це повідомили в Білгород-Дністровському МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області.

Сьогодні в об’єднанній громаді вже проводяться работи по облаштуванню пожежного депо та підбору і навчанню рятувальників. Крім того, Маразліївська ОТГ вже придбала пожежний автомобіль.

Необхідність мати власний пожежний підрозділ виникла, перш за все, через віддаленість населених пунктів Маразліївської ОТГ від Білгорода-Дністровського. Саме з міста рятівники прибувають на допомогу місцевим мешканцям. Згодом, у випадку небезпеки, діятимуть місцеві рятувальники.

«Хочеться відмітити, що відповідно до вимог державних будівельних норм, радіус обслуговування пожежних депо складає 3 км по дорогах загального користування. Проте існуючі пожежно-рятувальні підрозділи Білгород-Дністровського району, нормативно не охоплюють всю територію, радіус їх обслуговування в сільській місцевості сягає до 60 км, а час прибуття до місця виникнення подій у деяких випадках більше однієї години, що значно перевищує максимально допустимі значення часу прибуття першого підрозділу до місця виникнення події, та збільшує час на рятування людей і матеріальних цінностей», – відзначили в Білгород-Дністровському МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області.

Керівництво відділу надало методичні рекомендації представництву громади щодо організації та забезпечення пожежної безпеки на підвідомчій території, утворення та функціонування місцевого пожежно-рятувального підрозділу, практичну допомогу у питаннях утворення та вдосконалення діяльності.

Автор – Дмитро Феняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *