День створення Одеської області відсвяткують ярмарком 2 березня

Цьогоріч Одеській області виповнюється 87 років. Вже другий рік поспіль святкування відбудеться у форматі ярмарку «Скарби Одещини».

Про це повідомила начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОДА Олена Олійник.

«За кількістю відвідувачів минулорічного заходу ми розуміємо, що формат ярмарку в поєднанні з родинними розвагами є найбільш популярним. Тому, окрім презентації районів, додали до програми більше майстер-класів, дитячих локацій і, звичайно, приготування й дегустацію національних страв», — розповіла Олена Олійник.

Ярмарок відбудеться у суботу, 2 березня, на майданчику біля Одеської ОДА на проспекті Шевченка, 4, з 12:00 до 18.00. Підготовка до нього відбувається відповідно до розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

Отже, на основній локації будуть розташовані павільйони 26 районів, стилізовані у вигляді «подвір’я» з господарем. Кожен з них представить свій район — звичаї, костюми, страви, творчість і товаровиробників. Заплановано також майстер-класи з приготування борщу, мамалиги, ухи, шурпи, що їх гості зможуть скуштувати безкоштовно. На фуд-корті поруч одеські ресторатори запропонують для продажу власне меню, а також презентують страви національної кухні.

Окрім того, на території ярмарку розташуються контактний зоопарк, зона розваг для дітей із конкурсами та аніматорами, стрілецький тир, виставка-продаж handmade товарів. Для всіх бажаючих майстри проведуть безкоштовні майстер-класи з виготовлення глиняних іграшок, витинанок, південно-українського розпису, соломоплетіння, валяння шерсті, плетіння бісером, розпису крашанок, виготовлення віників. А для дітей заплановано розпис хною, аквагрим, плетіння кіс, макіяж, виготовлення виробів з гіпсу, в’язання морських вузлів.

Зазначимо, діятиме також окрема локація, де відвідувачі зможуть придбати сільськогосподарську продукцію: овочі, фрукти, ковбаси, сири, м’ясо, рибу, вино.
Програма ярмарку наразі доповнюється. З деталями можна ознайомитися на сторінці «Скарби Одещини» у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, у минулого року ярмарок «Скарби Одещини» відвідали близько 10 тисяч гостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *