Бруд і голод: в Ізмаїльському районі троє малят росли в нелюдських умовах

26-річна жінка залишала трьох дітей вдома без їжі та в антисанітарних умовах.  Ситуація склалася в одній з сімей, яка мешкає в селі Саф’яни Ізмаїльського району.

Як повідомив Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області, забила на сполох дирекція дошкільного закладу, повідомивши голові сільської ради, що близько місяця діти не відвідують садок. Коли за місцем проживання родини перевіряючим двері будинку ніхто не відчинив, – звернулися по допомогу до поліції.

До оселі правоохоронців впустив співмешканець жінки. В одній з кімнат серед розкиданих речей поліцейські виявили трьох малюків.

Діти віком 5, 4 та 1 рік були у жахливому стані: брудні, у невипраному одязі, з вошами та висипаннями на тілі. Скрізь панував безлад та антисанітарія, у тому числі, – від випорожнення двох бійцівських собак, які також знаходилися в будинку.

Втрачене дитинство

Ми буваємо в різних сім’ях, але такий жах за свою практику ще не бачили,- ділиться враженнями інспектор сектору ювенальної превенції Ізмаїльського ВП Ольга Владичко. – Старша дитина підійшла до мене і попросила про допомогу, сказавши, що у неї «таргани» в голові дуже сверблять. За словами малюків, за день вони нічого не їли. Де знаходиться мати, співмешканець пояснити не міг. На місці було прийнято рішення помістити діток до реабілітаційного центру “.

За невиконання батьківських прав правоохоронці склали на горе-матір три протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З жінкою була проведена профілактична бесіда. Їй пояснили, що у разі не виправлення ситуації, буде вирішуватися питання про позбавлення її батьківських прав.

Наразі діти доправлені до реабілітаційного центру для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *