У Кароліно-Бугазі гвинтокрил без попередження сів на пляж, де грали діти. ВІДЕО

гвинтокрил

Відпочивальники готелю «Чорне море» на Кароліно-Бугазі стали свідками приземлення вертольота просто серед пляжу, біля дитячого майданчика.

Про це на своїй сторінці в Instagram повідомила одеситка Вікторія:

«Я б з радістю рекомендувала цей готель, якби не сталася небезпечна ситуація: поряд з дитячим майданчиком, на пляжі, виявився вертолітний майданчик,— пише Вікторія. — І що ви думаєте — на цю площадку приземлився вертоліт в той час, як на майданчику грали діти. Звісно, ніхто нікого не попередив, і ніхто не знав, що вертоліт буде сідати — і діти з батьками/нянями так і стояли, чекали, поки він сяде і вимкне лопасті! Думаю, не потрібно писати, скільки піску піднялося і що чимало дітей злякалося».

Жінка поскаржилася адміністратору, яка сказала, що вони самі не знали про приліт гвинтокрила.

«Я боюся уявити, що могло статися. Адже не так складно захистити майданчик і попросити тимчасово не ходити поруч»,– пише Вікторія.

Готель «Чорне море» на Кароліно-Бугазі належить колишньому нардепу Леоніду Клімову. В “піщаного” вертодрому немає сертифікату Державної авіаційної служби України. Будівництво такого об’єкта на пляжі суперечить одразу кільком законам і кодексам.

Відео – Олексій Тернавський:

Отдыхающие в отеле «Черное море» на Каролино-Бугазе заметили вертолет, который без предупреждения приземлился возле детской площадки.Об этом на своей странице в Instagram сообщила одесситка Виктория:«Я бы с радостью рекомендовала этот отель, если бы не случилась опасная ситуация: рядом с детской площадкой, на пляже, оказалась вертолетная площадка, — пишет Виктория. — И что вы думаете — на эту площадку приземлился вертолет в то время, как на площадке играли дети. Естественно, никто никого не предупредил, и никто не знал, что вертолет будет садиться — и дети с родителями/нянями так и стояли, ждали, пока он сядет и выключит лопасти! Думаю, не нужно писать, сколько песка поднялось и что многие дети испугались».Женщина пожаловалась администратору, которая сказала, что они сами не знали о прилете летательного аппарата.«Я боюсь представить, что могло произойти. Ведь не так сложно оградить площадку и попросить временно не ходить рядом»,- пишет Виктория.Отель «Черное море» на Каролино-Бугазе принадлежит бывшему нардепу Леониду Климову. У песочного вертодрома нет сертификата Государственной авиационной службы Украины. Строительство такого объекта на пляже противоречит сразу нескольким законам и кодексам

Опубліковано Oleksii Ternavskyi Четвер, 18 червня 2020 р.

One Reply to “У Кароліно-Бугазі гвинтокрил без попередження сів на пляж, де грали діти. ВІДЕО”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *