Крісла голів РДА на Одещині “віддають” колишнім реґіоналам

Чечило

Очільницею Окнянської райдержадміністрації на Одещині призначено Наталю Буйненко.

Відповідне розпорядження підписав президент України Володимир Зеленський.

Наталя Буйненко народилась 11 листопада 1984 року в селі Лучинське Роздільнянського району. Закінчила Одеську державну академію харчових технололгій.

У 2010 році очолювала роздільнянське відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Союз молоді регіонів України”.

У 2014-му завідувала програмно-методичним сектором Одеського обласного центру патріотичного виховання молоді.

Донедавна Наталя Буйненко була помічницею нардепа-регіонала Олександра Пресмана.

Чоловік — Валентин Заєць, був помічником народного депутата Антона Кіссе. Володіє ТОВ «ЮБФ Когсалтинг».

Відначимо, що це вже не перший призначений Зеленським голова РДА в Одеській області, який пов’язаний з соратниками Віктора Януковича. Так, Захарівську держадміністрацію очолив Антон Муравенко, який не приховує своїх проросійських поглядів.

У Білгород-Дністровському районі президент довірив керувати РДА колишній працівниці правоохоронних органів Анні Яцишеній, – помічниці нардепа Олексія Леонова.

За даними “Думської”, Яцишена – людина Івана Марзака, який при регіоналах  очолював Комінтернівську РДА. Під час парламенських виборів 2019 р. Марзак керував компанією “Слуги народу” в Приморському і Київському районах Одеси.

Крім того, 17 січня президент призначив колишнього послідовника Віктора Януковича і в Татарбунарському районі.

Андрій Чечило, який зараз є представником “Опозиційного блоку”, до Революції Гідності 2014 р. обирався депутатом до Бучанської міської ради від “Партії регіонів”.

Зокрема, журналісти видання kotsubynske.com.ua писали про те, що депутат місцевої ради Андрій Чечило – серед лідерів-“прогульників”, і пропустив 13 з 45 сесій. На що Чечило виправдовувався, що одночасно працює в Києво-Святошинській адміністрації та навчається у Харківській академії управління при Президенті, а це, мовляв, “поважні” причини.

Чи так само “ефективно” чиновник працюватиме у кріслі Татарбунарської РДА – дізнаємось ближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *