Священик-важкоатлет з Болграду став десятикратним чемпіоном світу з пауерліфтингу

Отець Віктор Кочмар, настоятель храму з села Кубей Болградського району, завоював дві золоті медалі на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу.
Віктор Кочмар взяв участь в чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який відбувся 3 жовтня у Києві. Завоювавши два “золота”, найсильніший священик світу став десятикратним чемпіоном світу. З другої спроби він підняв 90 кілограмову штангу в так званому виді – строгий підйом на біцепс.
Таким чином, Віктор Кочмар став кращим в заліковому розділі для чоловіків “Open” в 140-й ваговій категорії (вага спортсмена від 125 до 140 кг), а також переміг у розділі “Masters” (спортсмени віком від 40 до 49 років).
На цих змаганнях вага у 90 кг підкоривлася ще тільки двом спортсменам, які виступають в інших категоріях. А абсолютний світовий рекорд на даний момент в цьому виді пауерліфтингу дорівнює 105 кг.