Аграрії Одеської області офіційно відкрили збиральну кампанію 2026 року. Комбайни вже вийшли на поля південних та центральних районів регіону. Традиційно першими збирають озимий ячмінь та ріпак, поступово переходячи до золотих…
Аграрії Одеської області офіційно відкрили збиральну кампанію 2026 року. Комбайни вже вийшли на поля південних та центральних районів регіону. Традиційно першими збирають озимий ячмінь та ріпак, поступово переходячи до золотих…