У ніч на 1 травня РФ атакувала Одесу безпілотниками, унаслідок цього пошкоджень зазнав багатоповерховий житловий будинок. Екологи порахували збитки для довкілля.
Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу 12 травня.
Інспектори провели обстеження та зафіксували засмічення земельних ділянок загальною площею понад 300 квадратних метрів. Сума завданої шкоди становить майже 18 мільйонів гривень.
Зібрані матеріали про наслідки обстрілу передали до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України для внесення до Єдиного реєстру збитків, завданих внаслідок збройної агресії.
Нагадаємо, що також через цей російський обстріл до атмосферного повітря потрапило майже 240 тонн діоксиду вуглецю. Попередні розрахунки матеріальних збитків оцінюються більш ніж у 700 тисяч гривень.
Що відомо про атаку РФ на Одесу вночі 1 травня 2025 року
Повітряну тривогу в регіоні оголосили 0 23:12 30 квітня. Вибухи почали лунати близько 23:55. Перед цим у Повітряних силах попередили, що в напрямку міста рухаються ударні безпілотники з акваторії Чорного моря. Станом на 00:28 1 травня в Одесі пролунало щонайменше 15 вибухів. Відбій повітряної тривоги дали о 00:38.
Унаслідок атаки в Одесі загинули дві людини. Ще 15 отримали поранення, повідомили в ДСНС. Прокуратура розпочала розслідування. Пошкоджено житлові багатоповерхівки, приватні будинки, супермаркет, школу та легкові автомобілі та відділення “Нової пошти”.