Студенти з Татарбунарів опинились за гратами за підпал “Нової пошти”

На Одещині поліцейські затримали двох юнаків за підозрою у підпалі поштового відділення. Двоє хлопців 17 та 18 років виконали замовлення, яке отримали від невідомого через один із месенджерів. Замість обіцяних грошей вони можуть отримати по 10 років ув’язнення.

Про це розповіли у поліції Одеської області.

Близько 23 години зловмисники розбили вікно будівлі пошти, облили приміщення бензином та підпалили. Загоряння ліквідували працівники приватної охоронної фірми, які прибули на спрацювання охоронної сигналізації. На жаль, ніхто з людей не постраждав.

За дві години порушники були встановлені й затримані правоохоронцями. Ними виявилися місцеві хлопці віком 17 та 18 років.

“Юнаків завербували, ймовірно ворожі спецслужби, коли вони шукали роботу. За підпал поштового відділення їм обіцяли гроші. Вони виконали завдання і скинули так званому куратору відеопідтвердження. Втім оплату так і не отримали”, – зазначив начальник відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції Едуард Коломієць.

Поліцейські вилучили з місця злочину та в молодиків речові докази, у тому числі мобільні телефони з доказовою інформацією.

 

Слідчі повідомили обом фігурантам про підозру в умисному пошкодженні чужого майна, вчиненому шляхом підпалу. За скоєне їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Через юний вік зловмисників, слідство триває під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури.

Поліцейські закликають молодь бути свідомою і за жодних обставин не погоджуватися на злочинні пропозиції, які ведуть на лаву підсудних. Звертаються і до батьків: пильнуйте своїх дітей, більше спілкуйтеся з ними, цікавтеся їхнім оточенням, дозвіллям, наголошуйте на недопустимості вчинення правопорушень та наслідках протиправних дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *