“Ми досі вигризаємо незалежність”: як в Одесі пройшов Марш захисників України

Ветерани війни з Росією, родичі загиблих воїнів, волонтери та мешканці Одеси пройшли маршем від Оперного театру до пам’ятника загиблим воїнам біля Одеської ОДА. 

Як запевнив співорганізатор заходу Дмитро Колцун, до маршу приєдналися понад 100 людей. За його словами, основна ідея акції – нагадати всім, що Одеса – це українське місто.

“Ми досі вигризаємо незалежність”. В Одесі пройшов Марш захисників України

Учасників маршу супроводжували автівки патрульної поліції та карети “швидкої”. Першими йшли ветерани АТО та ООС, які несли 10-метровий прапор України. Позаду них йшли троє військових з банером “З Днем народження, Україно”.

“Ми досі вигризаємо незалежність”. В Одесі пройшов Марш захисників України

Близкі та родичі полеглих на Донбасі воїнів йшли з портретами загиблих. За ними рухалися матері та члени родин загиблих на Донбасі військовослужбовців, волонтери та мешканці Одеси. Задля маршу правоохоронці частково перекривали вулиці, якими рухалась колона.

Учасник маршу та голова спілки учасників бойових дій в АТО Павло Підгайний запевнив, що Україна почала виборювати свою незалежність лише з 2014 року.

“Ми досі вигризаємо незалежність”. В Одесі пройшов Марш захисників УкраїниСуспільне Одеса

І ми досі її вигризаємо. До цього ми все отримали без краплі крові, без втрат. Тому та незалежність нам нічого не коштувала. А зараз ми почали її завойовувати. Я хочу, аби наші діти наводили порядок вже в мирній країні. Ми владнаємо все силовим способом, а політикою нехай займається наступне покоління. Це пам’ять, історія, такі свята мають бути”, – зазначив ветеран.

На думку Михайла Молянка, який також взяв участь у марші, захід має продемонструвати, що Україна не буде мовчки терпіти агресію Російської Федерації.

“Ми досі вигризаємо незалежність”. В Одесі пройшов Марш захисників України

На думку Михайла Молянка, головна ідея заходу – показати, що Україна готова дати відсіч Росії.

Розумієте, московська орда, вона намагалася знищили Україну на протязі сторіч. І наразі вона ці спроби не закінила. Нам треба показати, що Україна не піддається цій агресії і намагається підняти голову, огризнутися”, – підкрислав Михайло.

Джерело – Суспільне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *