Збірна Одеської області завоювала п’ять медалей жіночого чемпіонату України з боксу (у всіх вікових категоріях), який відбувся в Києві.

Про це повідомили в прес-службі відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Так, чемпіонками України стали: серед кадетів – Анастасія Крамаренко (в категорії до 51 кг), Валерія Тельпис (46 кг), серед юніорок – Софія Цепотан (до 52 кг).  Бронзову медаль серед кадетів завоювала Єва Керімова (54 кг).

Крім того, на третю сходинку п’єдесталу серед юніорок піднялася Анастасія Коваленко (50 кг). У змаганнях серед жінок кращий результат показала Олена Медведенко, яка посіла п’яте місце в категорії до 60 кг.

Всього в чемпіонаті України взяли участь 265 спортсменок, 12 з яких представляли Одеську область.

Автор – Ірина Ткаченко

One thought on “Три золота і дві бронзи – результат виступу одеситок на чемпіонаті України з боксу