Легендарна одеситка відновила кар’єру і «взяла» срібло чемпіонату України

Одеські спортсменки завоювали дві медалі чемпіонату України зі стрільби з лука, що проходить у Львові.

Срібна – в активі срібного призера Олімпійських ігор Наталії Бурдейної, яка повернулася у великий спорт після майже трирічної перерви, бронза – у її учениці, юніорки Єлизавети Карелії.

У змаганнях у стрільбі з блочного лука Наталія Бурдейна обіграла Вікторію Петрига з Львівщини (146: 128), киянка Юлія Волкова – 142: 137, а в поєдинку за вихід – свою напарницю по олімпійській збірній 2004 львів’янку Катерина Палеха – 141: 139.

У фіналі титулована одеситка програла Вікторії Дьяковій з Києва – 145: 147 (з 150-ти). Срібна нагорода стала відмінним подарунком для Наталії Бурдейної – 30 січня вона відзначала свій 45-й день народження.

До речі, в кваліфікації одеська лучниця також посіла друге місце (579 очок).

Нагадаємо, що крім п’єдесталу Олімпіади в Сіднеї-2000, в колекції Наталії Бурдейної шість медалей чемпіонату світу, серед них – і золота.